Open opkomst 15 juni

Zaterdag 15-6 van 13 uur tot (ca) 16 uur is er een open opkomst.

Bij een open opkomst is iedereen welkom om met ons mee te doen met onze normale opkomst.
We starten om 13 uur met de opening (kom daarom 10 tot 15 minuutjes eerder), daarna gaan we op en rond het water spelen en als het weer het toe laat gaan we natuurlijk ook varen. Rond 16 uur is de sluiting.

We beginnen om 13 uur met het vlaghijsen.
We doen een spel en we gaan varen
We sluiten rond 16 uur met het strijken van de vlag.

Ouders zijn welkom bij de opening en de sluiting.
We gaan op en rond het water spelen, je kan dus lekker vies en nat worden. Dat hoort bij avonturen beleven, maar kies wel kleren uit die daar tegen kunnen.

Belangrijk: we willen graag weten wie er mee komt spelen zodat we bootschappen kunnen doen en we kunnen zorgen dat de verzekeringen in orde zijn. Kom je meespelen geef dat dan even door via info@waterscoutingnulde.nl